Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką ochrony danych.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


STATUETKA "DOBRA FIRMA" DLA MZGK

Najbardziej innowacyjne i najszybciej rosnące przedsiębiorstwa Dolnego Śląska nagrodzone statuetkami Dobra Firma.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Dolnego Śląska. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z branży motoryzacyjnej, komunalnej, diagnostyki medycznej, budowlanej, IT, spożywczej i kosmetycznej.

Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali we Wrocławiu nagrody wręczono podczas wirtualnej transmisji. Patronaty nad wydarzeniem objęli: Marszałek woj. dolnośląskiego, Wojewoda  Dolnośląski i Prezydent Wrocławia.

Projekt prowadzono we współpracy z Legnickim Klubem Biznesu i Dolnośląskim Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców – lokalnymi organizacjami realizującymi działania na rzecz promocji i rozwoju przedsiębiorczości w regionie Dolnego Śląska. Głównymi Partnerami wydarzenia są: Agencja Rozwoju Przemysłu SA, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polski Fundusz Rozwoju.

W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę 48 laureatów – prężnie działających dolnośląskich przedsiębiorstw, z których wybrano 7 zwycięzców.

W gronie zwycięskich firm w grupie  Najbardziej efektywna firma – firmy małe znalazł się także : Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Bolesławcu.

wykonanie: interium.com.pl - strony www - sklepy internetowe