Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!

Przetarg ustny nieograniczony

Ocena 0/5

 

OGŁOSZENIE    

MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z O.O.W  BOLESŁAWCU 

OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY USTNY

 


Na sprzedaż dwóch pawilonów handlowych, posadowionych na działkach nr 186/16 oraz 186/17 zlokalizowanych na Targowisku Miejskim przy ul. Jeleniogórskiej  w Bolesławcu. 
Cena
Cena wywoławcza dla pawilonu posadowionego na działce nr 186/16 wynosi 13680,00 zł brutto (słownie: trzynaście tysięcy sześćset osiemdziesiąt złotych). 
Cena wywoławcza dla pawilonu posadowionego na działce nr 186/17 wynosi 12000,00 zł brutto (słownie: dwanaście tysięcy złotych).
Wadium
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w terminie do 10.04.2026 r. w wysokości 1000,00 zł słownie: (jeden tysiąc złotych) na konto PKO BANK POLSKI SA. Nr 841020 2137 0000 9802 0120 9923 tytułem: „wadium przetargowe, pawilon handlowy nr 186/16” lub „wadium przetargowe, pawilon handlowy nr 186/17”.Osobno dla każdego z pawilonów.
Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się w dniu 14.04.2026 r. w Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Bolesławcu przy ul. Staszica 6 o godz. 900 dla pawilonu posadowionego na działce nr 186/16 oraz o godz. 1000 dla pawilonu posadowionego na działce nr 186/17.
Przetarg odbędzie się w oparciu o regulamin z dnia 06.03.2026 r.
Regulamin w sprawie przeprowadzenia przetargu dostępny jest do wglądu w Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Bolesławcu przy ul. Staszica 6, pokój nr 7, na stronie internetowej www.mzgk.com.pl, oraz na tablicah ogłoszeń organizatora
Oględzin przedmiotowych pawilonów można dokonać w dniu 10.04.2026 r. od godz. 9:00 do godz.10:00. 
Kontakt
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem  telefonu 75 734 62 71 wew. 28 lub 661 484 033.

Organizator zastrzega sobie prawo odstąpienia od przeprowadzenia przetargu bez podania przyczyn.

Działka nr 186/16
Pow. gruntu 18 m2
Pow. zabudowy 18 m2
Pow. użytkowa 11,75 m2 + pom. WC o pow. 1,09 m2

Działka nr 186/17
Pow. gruntu 18 m2
Pow. zabudowy 18 m2
Pow. użytkowa 12,84 m2

 

Pliki do pobrania:

Regulamin przetargu
Format: pdf, 134.45 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.