Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Harmonogram Odbioru Odpadów dla Osób Prywatnych

Harmonogram Wywozu Odpadów Pozostałych Po Segregacji


Zobacz Harmonogram Odpadów Pozostałych Po Segregacji

Harmonogram Odbioru Odpadów Segregowanych

 
Rejon I
 
Obejmuje Ulice:
Akacjowa, Bema Józefa, Brzozowa, Ceramiczna, Dębowa, Dolne Młyny, Góralska, Graniczna, Kamionkowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kraszewskiego Ignacego, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Mostowa, Nadrzeczna, Orzeszkowej Elizy, Piaskowa, Staszica Stanisława, Stolarska, Słowiańska, Topolowa, Traugutta Romualda, Tunelowa, Wałowa, Wiaduktowa, Wróblewskiego Walerego
 
Rejon 2
 
Obejmuje Ulice:
Astrów, Bażantowa, Bolesława Chrobrego, Bratków, Bukowa, Bławatkowa, Cicha, Cisowa, Czerwonych Maków, Ekonomiczna, Gajowa, Grabowa, Hutnicza, Irysów, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Konwaliowa, Kormoranów, Królowej Jadwigi, Łowiecka, Modrzewiowa, Morelowa, Myśliwska, Narcyzów, Polna, Różana, Rumianków, Sadowa, Skowronkowa, Sokola, Sosnowa, Stokrotek, Storczyków, Świerkowa, Szarotek, Słoneczników, Tulipanowa, Widok, Wilcza, Wrzosowa, Zaułek Sasanek, Zgorzelecka, Żurawia
 
Rejon 3
 
Obejmuje Ulice:
Agatowa, Baczyńskiego Krzysztofa, Batorego Stefana, Bazaltowa, Bobrowa, Bohaterów Getta, Dąbka Stanisława, Domeyki Ignacego, Gdańska, Gen.A.E.Fildorfa Nila, Górne Młyny, Górska, Grunwaldzka, Hubala Henryka, Jaśminowa, Jasna, Kamienna, Karkonoska, Karskiego Jana, Kubika Bolesława, Leśna, Lubańska, Łokietka Władysława, Masarska, Matejki Jana, Mazowiecka, Meissnera Janusza, Modłowa, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Orla, Orląt Lwowskich, Paderewskiego Ignacego, Pasteura Ludwika, Plac Piastowski, Plac Wolności, Pod Lasem, Pogodna, Powstańców Warszawy, Ptasia, Rajska, Reymonta Władysława, Robotnicza, Rotmistrza Pileckiego, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława, Skalna, Skargi Piotra, Śluzowa, Sobieskiego Jana, Spacerowa, Sportowa, Sucharskiego Henryka, Warszawska, Willowa, Witosa Wincentego, Zabobrze, Żołnierzy Wyklętych, Żwirowa
 
Rejon 4
 
Obejmuje Ulice:
Al. Wojska Polskiego, Al.1000-lecia, Andersa Władysława, Artyleryjska, Bankowa, Brody Mikołaja, Czesława Miłosza, Emilii Plater, Gałczyńskiego Konstantego, Górników, Hallera Józefa, Herbert Zbigniew, Jagiellonów, Jana Pawła II, Jeleniogórska, Kasztanowa, Kleeberga Franciszka, Konopnickiej Marii, Konradowska, Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kosiby Bronisława, Kołłątaja Hugona, Kresów II RP, Krótka, Łasicka, Marcinkowskiego Karola, Miarki Karola, Murarska, Narutowicza Gabriela, Niepodległości, Okrzei Stefana, Opitza Martina, Piastów, Przemysłowa, Reja Mikołaja, Rozwadowskiego Tadeusza, Rzemieślnicza, Saperska, Ślusarska, Spółdzielcza, Staroszkolna, Starzyńskiego Stefana, Sybiraków, Słoneczna, Wybickiego Józef, Zagłoby, Zaułek, Żeromskiego Stefana, Zielona, Zwycięstwa