Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Harmonogram Odbioru Odpadów dla Osób Prywatnych

Harmonogram Wywozu Odpadów Pozostałych Po Segregacji


Zobacz Harmonogram Odpadów Pozostałych Po Segregacji

Harmonogram Odbioru Odpadów Segregowanych

 
Rejon I
 
Obejmuje Ulice:
Akacjowa, Bema Józefa, Brzozowa, Ceramiczna, Dębowa, Dolne Młyny, Góralska, Graniczna, Kamionkowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kraszewskiego Ignacego, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Mostowa, Nadrzeczna, Orzeszkowej Elizy, Piaskowa, Staszica Stanisława, Stolarska, Słowiańska, Topolowa, Traugutta Romualda, Tunelowa, Wałowa, Wiaduktowa, Wróblewskiego Walerego
 
Rejon 2
 
Obejmuje Ulice:
Astrów, Bażantowa, Bratków, Bukowa, Bławatkowa, Chrobrego Bolesława, Cicha, Cisowa, Czerwonych Maków, Ekonomiczna, Grabowa, Hutnicza, Irysów, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Konwaliowa, Kormoranów, Królowej Jadwigi, Łowiecka, Modrzewiowa, Morelowa, Narcyzów, Polna, Różana, Rumianków, Sadowa, Skowronkowa, Sokola, Sosnowa, Stokrotek, Storczyków, Świerkowa, Szarotek, Słoneczników, Tulipanowa, Widok, Wilcza, Wrzosowa, Zaułek Sasanek, Zgorzelecka, Żurawia
 
Rejon 3
 
Obejmuje Ulice:
Agatowa, Baczyńskiego Krzysztofa, Batorego Stefana, Bazaltowa, Bobrowa, Bohaterów Getta, Dąbka Stanisława, Domeyki Ignacego, Gajowa, Gdańska, Gen.A.E.Fildorfa Nila, Górne Młyny, Górska, Grunwaldzka, Hubala Henryka, Jaśminowa, Jasna, Kamienna, Karkonoska, Karskiego Jana, Kubika Bolesława, Leśna, Lubańska, Masarska, Matejki Jana, Mazowiecka, Meissnera Janusza, Modłowa, Myśliwska, Willowa, Warszawska, Sucharskiego Henryka, Witosa Wincentego, Łokietka Władysława, Żwirowa, Żołnierzy Wyklętych, Zabobrze, Pasteura Ludwika, Powstańców Warszawy, Pomorska, Pogodna, Pod Lasem, Plac Wolności, Plac Piastowski, Paderewskiego Ignacego, Ptasia, Orląt Lwowskich, Orla, Ogrodowa, Obrońców Westerplatte, Rajska, Skalna, Sportowa, Spacerowa, Sobieskiego Jana, Śluzowa, Skargi Piotra, Sikorskiego Władysława, Sienkiewicza Henryka, Rotmistrza Pileckiego, Robotnicza, Reymonta Władysława
 
Rejon 4
 
Obejmuje Ulice:
Al. Wojska Polskiego, Al. Tysiąclecia, Andersa Władysława, Artyleryjska, Bankowa, Brody Mikołaja, Miłosza Czesława, Emilii Plater, Gałczyńskiego Konstantego, Górników, Hallera Józefa, Herberta Zbigniewa, Jagiellonów, Jana Pawła II, Jeleniogórska, Kasztanowa, Kleeberga Franciszka, Konopnickiej Marii, Konradowska, Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kosiby Bronisława, Kołłątaja Hugona, Kresów II RP, Krótka, Łasicka, Marcinkowskiego Karola, Miarki Karola, Murarska, Narutowicza Gabriela, Niepodległości, Okrzei Stefana, Opitza Martina, Piastów, Przemysłowa, Reja Mikołaja, Rozwadowskiego Tadeusza, Rzemieślnicza, Saperska, Ślusarska, Spółdzielcza, Staroszkolna, Starzyńskiego Stefana, Sybiraków, Słoneczna, Wybickiego Józef, Zagłoby, Zaułek, Żeromskiego Stefana, Zielona, Zwycięstwa