Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką ochrony danych.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Technika

Pojemniki na odpady przemysłowe, komunalne i do selektywnej zbiórki odpadów

Do zbierania odpadów komunalnych używane są nowoczesne pojemniki z tworzywa sztucznego o pojemności 80 l, 120 l, 240 l, 400l, 660l i 1100 l. Pojemniki są obsługiwane pojazdami specjalistycznymi z załadunkiem tylnym.

Do zbierania odpadów z selektywnej zbiórki odpadów (szkło, plastik, papier) stosowane są pojemniki kolorowe: o pojemności 1100L i 1500 l typu IGLOO oraz pojemniki siatkowe na plastik, o poj. 2500 l.
Pojemniki są obsługiwane za pomocą pojazdów specjalistycznych z HDS.

 

Kontenery na odpady przemysłowe, poremontowe, gruzowe i komunalne

Odpady poremontowe, gruzowe i komunalne zbierane są w kontenerach przystosowanych do transportu specjalistycznego za pomocą pojazdów wyposażonych w system hakowy lub HDS.

Rodzaj i wielkość kontenera zależy od charakteru odpadu, jego ilości oraz potrzeb klienta.
Dysponujemy kontenerami o pojemności od 1,0 m3 do 34 m3.

 

Pojazdy

W celu sprostania wymaganiom klientów i spełnienia wszystkich obowiązujących przepisów i standardów, MZGK poczyniło inwestycje w rozwój parku maszynowego. Firma dysponuje nowoczesnymi pojazdami specjalistycznymi gwarantującymi świadczenie usług na najwyższym poziomie. Używamy specjalistycznych pojazdów bezpylnych wyposażonych w prasy zgniatające odpady, pojazdów kontenerowych z systemem hakowym i HDS, zamiatarek, pługosolarek oraz ciągników z przyczepami ładowarki.

wykonanie: interium.com.pl - strony www - sklepy internetowe