Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką ochrony danych.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


MZGK PODPISAŁ UMOWĘ Z MARSZAŁKIEM WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

W dniu 2 marca 2018 r. w bolesławieckim ratuszu Marszałek Województwa Dolnośląskiego  Cezary Przybylski i Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnego w Bolesławcu Władysław Bakalarz podpisali umowę na dofinasowanie projektu  „Wykonanie infrastruktury niezbędnej do zapewnienia kompleksowej gospodarki odpadami komunalnymi w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Trzebieniu”. Podpisanie umowy odbyło się w obecności Prezydenta Miasta Bolesławiec Piotra Romana i Dyrektora ds. Rozwoju i Eksploatacji MZGK Bolesławiec Jarosława Kowalskiego.

W ramach projektu zaplanowaliśmy wykonanie boksów oraz zakup rozdrabniacza do odpadów wielkogabarytowych, ładowarki teleskopowej, samochodu typu kontenerowiec z systemem hakowym oraz kontenerów o poj. 36 m3  - mówi prezes MZGK Władysław Bakalarz. Projekt zostanie dofinansowany w wysokości prawie 2 mln. ze środków europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, Działania 4.1. Gospodarka odpadami. To kolejny, trzeci już projekt w ostatnich kilku latach, na którego realizację MZGK pozyskało środki unijne – mówi kierownik projektu Jarosław Kowalski.

 

Film przedstawiający działalność Spółki

wykonanie: interium.com.pl - strony www - sklepy internetowe