Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką ochrony danych.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


ZASADY ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

 Szanowni Mieszkańcy Bolesławca,

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu uprzejmie przypomina, że zgodnie z zapisami SIWZ postępowania przetargowego i Umową zawartą z Gminą Miejską Bolesławiec na odbiór i zagospodarowanie odpadów, odbiór odpadów wielkogabarytowych odbywa się wg następujących zasad:

  • w przypadku domów jednorodzinnych: konieczność odbioru zgłasza się do Referatu  Komunalnego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Bolesławiec tel. 75 644 09 23,
  • w przypadku zabudowy wielolokalowej: konieczność odbioru zgłasza się do swojego Zarządcy Wspólnoty Mieszkaniowej lub do Referatu Komunalnego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Bolesławiec tel. 75 644 09 23.

Informujemy, że Referat Komunalny i Ochrony Środowiska, po zewidencjonowaniu zgłoszeń od mieszkańców
i zweryfikowaniu ponoszonych opłat za odbiór odpadów, przekazuje zlecenie usunięcia odpadów wielkogabarytowych
z danych adresów do Spółki. Spółka, na podstawie ww. umowy odbiera odpady wielkogabarytowe w czasie 48 h od chwili otrzymania zlecenia od Referatu.

Informujemy jednoczesnie, że odpady wielkogabarytowe można dostarczyć do PSZOK w Bolesławcu ul. Staszica 6 czynnego od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 19:00.

wykonanie: interium.com.pl - strony www - sklepy internetowe